אודות החברהמרכזי שירות קלדרון היא חברה המתמחה במתן שירותים לרכבים, רכבים כבדים, אוטובוסים וכלי צמ"ה. אנו גאים להיות אחת החברות הוותיקות ביותר בתחום – בישראל בכלל ובבאר שבע ואזור הדרום בפרט.

 

המוסכים ומרכזי השירות של קלדרון החלו דרכם לפני כ-50 שנה כאשר אבי המשפחה, ויקטור קלדרון, הגיע לבאר שבע מאזור המרכז עם ארגז כלים בידו. המוסך הקטן שהקים במרכז העיר צבר שם ומוניטין והפך לביתם (תרתי משמע) של בעלי רכבים כבדים וגדולים. עם השנים, החברה גדלה והתפתחה, וכיום היא מונה צוות של יותר מ-100 עובדים ומנהלת מוסכים ומרכזי שירות לרכב המשתרעים על פני כ-25 דונמים.

צמיחתה של החברה לא פגעה כהוא זה בהיותה חברה משפחתית. במרכזי שירות קלדרון אנו מקפידים להעניק לכל אחד ואחד מלקוחותינו יחס אישי ושירות אדיב. זו תפיסה שמאפיינת את כל עובדי המחלקות במוסכים ומגיעה היישר מההורים המייסדים ובני הדור השני והשלישי שהשתלבו לאורך השנים בחברה.

מרכזי שירות קלדרון בבאר שבע מתמחים בשירותי מוסך לרבות:

 • מכונאות
 • פחחות וצבע
 • חשמל ודיאגנוסטיקה
 • מיזוג אוויר
 • מרכב לאוטובוסים
 • רישוי כלי צמ"ה
 • שירותי דרך (כולל גרר) מגדרה ועד לנגב.

לצד שירותי המוסך אנו מפעילים מגרש טרייד אין למשאיות בבאר שבע, פנצ'רייה לכל סוגי הרכבים ומשווקים מצברים. כל זאת מתוך שאיפה להעניק ללקוח את מלוא השירותים הדרושים תחת קורת גג אחת ובמעטפת מקצועית כוללת.

מרכזי שירות קלדרון משרתים לקוחות בשלל גדלים החל מלקוחות פרטיים וכלה בגופים גדולים לרבות תנובה, קוקה-קולה, אוסם, משרד הביטחון, מטרופולין, דן באר שבע, עיריית באר שבע, אגד תעבורה, פז שירותי תעופה, מועצות אזוריות, משטרת ישראל, שירות בתי הסוהר, כיבוי אש, מגן דוד אדום, חברת החשמל, חברת מקורות, חברות פרטיות ועוד.

החברה עובדת עם המותגים המובילים בענף ומשמשת כמוסך מורשה למותגים איווקו (Iveco), איסוזו (Isuzu), דאף (DAF), מאן (MAN), הינו (Hino), קנוורת' (Kenworth), סקניה (Scania), אינטרנש (Navistar-International), ואושקוש (Oshkosh).

ההתחייבות שלנו:

 

 1. תמיכה וליווי אישי של יועץ שירות
 2. מקצועיות בטיפול ברכב
 3. חדשנות – התעדכנות בכל החידושים בתחום הרכב
 4. זמן תגובה קצר לכל פניה/תקלה
 5. קיצור זמן השהייה במוסך
 6. שירות ומענה אנושי 24 שעות ביממה
 7. ניידת שרותי דרך 24/7 לסיוע במקרים דחופים
 8. חלקי חילוף מקוריים זמינים
 9. חשבוניות מפורטות ברורות והוגנות
 10. מחירים הוגנים